Phuksitoimikunta, pj. Fuksiwaari

ISOpomo

  • Patrik Holopainen

Ylifuksiwaari Joonas?$ n+2 Suuri Fuksien Pelastaja

  • Joona Haavisto

Jättipomo

  • Emma Ahonen

Sisätoimikunta, pj. Isäntä tai Emäntä

Juomanahtaaja:

  • Iiro Koivulehto
  • Max Sonkin
  • Tuomas Kontola
  • Milla Alakuijala
  • Juhana Autti
  • Joona Marjakangas
  • Alex Hämäläinen
  • Paavo Kekkonen
  • Mia Savo
  • Jussi Joki
  • Minna Svartbäck
  • Ville Saarinen
  • Juho Heikkilä
  • Lassi Heikkinen
  • Antti Ahvonen
  • Paavo Lehtelä
  • Sampo Vartiala
  • Riku Wessman
  • Lauri Koskela
  • Petra Pyy
  • Sofia Kimpimäki
  • Elisa Naskali
  • Riku Autio
  • Juho Toivonen
  • Ville Kauhanen
  • Eero Soikkeli
  • Henri Korhonen
  • Tomi Panula
  • Kyösti Alkio
  • Niilo Lappi
  • Jonne Itäpuro

Saunamajuri

  • Paavo Lehtelä

Opintotoimikunta, pj. Opintomestari

Opintohöylääjä:

  • Antti Virtanen
  • Terhi Tenhunen

Ulkotoimikunta, pj. Ulkomestari

Reissumies:

  • Riku Wessman
  • Ilmari Tarpila
  • Tuomas Kontola

Yrityssuhdetoimikunta, pj. Yrityssuhdevastaava

Senior Business Consultant:

  • Mikko Karjalainen
  • Lauri Telama

Junior Business Consultant:

  • Aatos Saarinen
  • Juho Rinta-Paavola
  • Elias Panula
  • Julia Helander

Kulttuuri- ja liikuntatoimikunta, pj. Varapuheenjohtaja

Dynamiitti:

  • Hai Phan
  • Patrik Holopainen
  • Henri Thor-Touch

Dynamiina

  • Maxim Afteniy

Leffamoguli

  • Aatos Saarinen

Korkeakulttuurivastaava

  • Paavo Lehtelä

Kansainvälisyystoimikunta, pj. KV-mestari

Kääntäjä:

  • Matias Pokkinen
  • Emma Ahonen
  • Iiro Koivulehto
  • Visa Pollari
  • Joona Marjakangas
  • Ilmari Tarpila
  • Patrik Holopainen

Kansain syysmestari

  • Matias Pokkinen

Muistinnollaustoimikunta, pj. Muistinnollaustirehtööri

Muistinnollaustirehtööri:

  • Jutta Kalli
  • Essi Jukkala

Rytmiryhmä, pj. Alkorytmin päätoimittaja

Alkorytmin päätoimittaja

  • Anssi Matti Helin

Alkorytmin toimittaja:

  • Tuuli Sarantola
  • Essi Jukkala
  • Lauri Telama
  • Sampo Vartiala

Alkorytmin taittaja

  • Jutta Kalli

Alkorytmin oikolukija

  • Juho Rinta-Paavola

Herkkukurkkutoimikunta, pj. Valitaan toimikunnan sisältä

Herkkukurkku:

  • Hansen Feng
  • Joona Marjakangas
  • Joonas Ulmanen
  • Paavo Lehtelä
  • Patrik Holopainen
  • Joona Haavisto
  • Aatos Saarinen
  • Matias Pokkinen
  • Anssi Matti Helin
  • Joonas Nissinen
  • Elis Viitanen
  • Ilmari Tarpila
  • Sten Hägglund
  • Max Sonkin
  • Henri Korhonen
  • Visa Pollari
  • Juho Toivonen

Vetypommitoimikunta, pj. Mauno Koivisto

Mauno Koivisto:

  • Jere Nevalainen
  • Otto Hilska

(Valta vaihtuu kesäkokouksessa)

Säätötoimikunta, pj. Ylisäätäjä

Ylisäätäjä

  • Visa Pollari

Säätäjä:

  • Matias Pokkinen
  • Lauri Telama
  • Juho Rinta-Paavola
  • Aatos Saarinen
  • Mikael Harju
  • Antti Virtanen
  • Minna Svartbäck

Kiltahuonevastaava:

  • Lauri Telama
  • Mikael Harju
  • Visa Pollari
  • Niklas Sivaro

Hämähäkkimies

  • Joona Marjakangas

Seniilitoimikunta, pj. Seniilisetä

Seniilisetä

  • Jere Nevalainen

Seniili:

  • Olli Mäkinen
  • Anssi Matti Helin

Marttakerho, pj. Suurmartta

Suurmartta:

Ilmari Tarpila

Martta:

  • Aatos Saarinen
  • Iiro Koivulehto
  • Hansen Feng
  • Visa Pollari
  • Juho Rinta-Paavola
  • Elis Viitanen
  • Emma Ahonen

Pelitoimikunta, pj. Kuakemestari

Kuakemestari

  • Matias Pokkinen

Murskaveli

  • Jussi “Katshuma” Hirvonen

Dungeon Master:

  • Elis Viitanen
  • Matias Pokkinen

Pelimies:

  • Aatos Saarinen
  • Paavo Kekkonen
  • Minna Svartbäck
  • Henri Korhonen
  • Iiro Koivulehto
  • Jussi Joki
  • Lassi Knuuttila

Käsijarru:

  • Joonas Nissinen
  • Lauri Telama

Muut toimihenkilöt

Namusetä

  • Mikael Harju

TEK-yhdyshenkilö

  • Juho Toivonen

Toiminnantarkastus

Toiminnantarkastajat:

  • Tapani Riittinen
  • Kimmo Ahokas

Varatoiminnantarkastajat:

  • Joonas Nissinen
  • Oskari Nousiainen